czwartek, 7 marca 2013

BIKOR EGYPTISCHE ERDE - kultowy kosmetyk!


Ziemia egipska to jeden z moich ulubionych kosmetyków, bez którego obecnie nie wyobrażam sobie makijażu. Wystarczy choćby jedno muśnięcie pędzlem a twarz od razu nabiera ładniejszego kolorytu. 
Ziemia egipska, której zadaniem jest nadać skórze blasku i naturalnej opalenizny posiada również właściwości pielęgnacyjne. Zawiera witaminy A i E, które spowalniają procesy starzenia, chroniąc przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. W składzie możemy również znaleźć kwas hialuronowy, który doskonale nawilża i wygładza skórę. 
Do użycia ziemi egipskiej potrzebujemy duży okrągły pędzel, którym kolistymi ruchami nakładamy na twarz. Ważna jest tutaj staranna aplikacja, nie możemy zbyt dużo kosmetyku nałożyć na pędzel, gdyż możemy uzyskać odwrotny efekt od zamierzonego.


Ziemia egipska nie należy do kosmetyków tanich, kosztuje ok. 100-130 zł ale jest chyba najbardziej wydajnym kosmetykiem jakim w życiu miałam. Mam już ją trzy lata i dopiero teraz mi się kończy a stosuję ją prawie codziennie. Dostępny jest tylko jeden odcień, który dopasowujemy do naszej karnacji poprzez ilość aplikacji. Polecam ziemię egipską zamiast solarium, które tak bardzo szkodzi naszej delikatnej skórze twarzy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz